Dato/Tid
Dato(er) - 30.10.2016
10:00 - 16:00
Sted
Kirkevika
Beskrivelse
Denne søndagen starter turen fra Kirkevika på Nesodden. Vi møtes der, og er padleklare til kl. 10. Retur blir ved 16-tiden. Vi skal hente inn orienteringspostene i nærheten av Bestemorstranda og på Husbergøya, så turen går i dette området. Turen blir 15-20 km lang.
Vær og vind kan utgjøre stor forskjell på alle turer. Du må ha våttkort og noe padleerfaring for å være med på søndagsturen. Kle deg etter vanntemperaturen. Ta med mat og drikke for en dagstur. Husk ekstra sett med klær pakket i vanntett pose samt varme klær til pausen. Sjekk værmeldingen før du drar, spesielt vindvarselet.
Informasjon om denne turen kan endres fram til fredagen før turen starter.
Turansvarlig: Tom Willy Thomassen / Mari Svarverud tlf/sms 91883443

Hei,
vil gjerne være med på søndagsturen – er det noen som har plass til meg + 1 kajakk fra Drøbak til Kirkevika søndag morgen?
Mvh
Laila 🙂